Adres:
Karaman Çiftlik Yolu. Kurucular Sitesi. 32/C Blok. Daire: 18 Kat: 6 İçerenköy - İSTANBUL
Hemen Ara
0216 575 37 31
WhatsApp
0533 433 68 11
Konut Çözümlerimiz
Buradasınız: Ana Sayfa » Hizmetlerimiz  »  Konut Çözümlerimiz
Konut Çözümlerimiz

İleri teknolojileri basit ve anlaşılır ara yüzlerle evinize getiriyoruz. Evinizi yönetmek artık çok kolay! dokunmatik duvar panellerinden, ipad, iphone, android cihazlardan hatta bilgisayarınızdan bile evinizi kontrol edebilirsiniz.

Ev aydınlatması, bahçe aydınlatması, iklimlendirme kontrolü parmaklarınızın ucunda.

Odalarda bulunan touch paneller sayesinde onlarca farklı butonu bir araya toplayın, mobil navigatör cihazlarını (Cep telefonları, Tabletler, mobil touch paneller) kullanarak yerinizden kalkmadan tüm evi kontrol edebilirsiniz. Nerede olursanız olun güvenlik kameralarınıza anında erişebilir ve evinizi izleyebilirsiniz.

Senaryolar;
Akşam yemeği başladığında arzu ettiğiniz odalarda sevdiğiniz müzik çalmaya başlayacak, yemek salonunun ışıkları her zaman istediğiniz lüks seviyesine olacak, perdeler arzu ettiğiniz konuma gelecek. Ve bunları yapmak için tek bir tuşa basmanız yeterli.

Hayal gücünüzle sınırlı senaryolar ev yaşantınızı kolaylaştırırken enerji tasarrufluda sağlar.

Odadan çıkış yaptığınız zaman odada açtığınız lambalar, televizyon, projektör vb. multimedya cihazları otomatik olarak kapatılır. Açtığınız her lambayı tek tek kapatmakla uğraşmayın! Salonu genel kapat, yemek odasını genel kapat komutu vererek istediğiniz mahalli tamamen kapatabilirsiniz.

Evden uzun süre uzaklaşırken, tek bir tuşla aydınlatma sistemini, açık kalan televizyon, projeksiyon, müzik sistemleri ve buna benzer multimedya cihazlarını kapatabilir, evin prizlerinin enerjilerini kesebilir, alarm sistemini devreye alabilirsiniz.

Bilgi ve Rezervasyon İçin Hemen Arayın.
Paylaş:
Hizmetlerimiz