Adres:
Karaman Çiftlik Yolu. Kurucular Sitesi. 32/C Blok. Daire: 18 Kat: 6 İçerenköy - İSTANBUL
Hemen Ara
0216 575 37 31
WhatsApp
0533 433 68 11
Otel Çözümlerimiz
Buradasınız: Ana Sayfa » Otel Çözümlerimiz  »  Otel Çözümlerimiz
Otel Çözümlerimiz

Benzersiz bir ambiyans yaratmak, her otel işletmesinin hedefidir. Otelin lobisine adım atıldığında başlayan misafir deneyimi; restoran, konferans salonları, mağazalar ve güzellik merkezleri gibi ortak kullanım alanlarında devam eder ve misafir odasında zihinlerdeki son şeklini alır. Yaz kış mevsim fark etmeksizin otel içerisinde huzur dolu zaman geçirmeleri sağlanır ve bu huzur otelin müşteri grafiğini mükemmele taşır.

Arkış otomasyon çözümü otel hizmet kalitesini artırır, konfor sağlar. Örneğin müşteri henüz resepsiyonda iken, odanın ısı ve iklimlendirmesi isteğine göre hazırlanabilir. Odasına girdiğinde konforlu bir ortam onu karşılar. Bu müşterinin değerli olduğunu hissetmesini sağlar. Çıkış yaptığı anda ise aynı şekilde faturası kesilen müşterinin odası temizlik konumuna geçiş yapar. Buda gereksiz zaman kaybını önler ve içerde müşteri var mı sorusunu çalışanlar adına yanıtlamış olur.

Konuk yerinden kalkmadan tek butonla odanın aydınlatması, perdeleri, ısıtma ve havalandırması, TV izleme, çalışma gibi durumlara uygun hale getirilebilir. Varlığa bağlı kontrol, pencere kontağı gibi çözümlerle her odada enerji verimli kullanımını sağlar.

Oda içerisinde ise rahatsız etme fonksiyonu ile gereksiz rahatsızlıklardan kaçınır hatta odası temizlenmesini de bu fonksiyonla sağlayabilir. Ayrıca oda içerisinde misafir ve çalışanların hatalarından dolayı oluşabilecek su baskını ya da tesisatta oluşan hataların odaya verebilecek zararlardan su baskını fonksiyonu sizi kurtara bilir. KNX otomasyon sisteminde küçük hareketler büyük işler başarır.

Otelde harcanan enerjinin %30’undan fazlası odalarda tüketilmektedir. Buralarda KNX enerji verimliliği sağlarken konfordan da ödün vermez. Odadaki energy saver, banyodaki varlık sensörü sistemin sadece gerektiği kadar enerji harcamasını sağlar. Oskar Elektrik KNX çözümleri birçok farklı sistem ile entegre olabilme özelliğine sahiptir. LON BacNet gibi diğer protokollerle haberleşebilir. HVAC, kartlı geçiş, CCTV, yangın sistemleri ile entegre bir şekilde çalışabilen sistem işletmenin tek bir noktadan kolayca kontrol ve gözlemlenmesini sağlar. Ayrıca sistem otel işletme programı Opera ve Fidelio ile de uyumludur.

Bilgi ve Rezervasyon İçin Hemen Arayın.
Paylaş:
Hizmetlerimiz